NAGRODY

nagroda_luksusowa-marka-roku1

Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego Luksusową Marką Roku 2018

W dniu 24 listopada 2018r. Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego zostało nagrodzone prestiżową statuetką „Luksusowej Marki Roku 2018”.

Otrzymanie takiej nagrody to oczywiście ogromny zaszczyt, ale jednocześnie docenienie pracy całego zespołu CBI. Profesjonalizm w działaniu, zaangażowanie w pracy i oddanie sprawie sprawiło, że doceniono pasję wielu ludzi którzy budują właśnie tą „luksusową markę” .

„Optymistyczna Firma Roku 2018”, kolejny sukces Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego.

W niedzielę 19 sierpnia 2018 roku w trakcie Gali  „Optymista Roku 2018” na terenie nowej inwestycji Grupy Arche – Cukrownia-Żnin w Żninie organizowanej w ramach Światowego Festiwalu Optymizmu Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego zostało uhonorowane statuetką „Optymistyczna Firma Roku 2018”.

Statuetki przyznawane są  osobom, firmom, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą.

nagroda2
sukces_roku

Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego „Sukcesem Roku 2018”

W trakcie tegorocznej Galli „Osobowości i Sukcesy Roku 2018” zorganizowanej w należącym do Grupy Arche hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą wręczono statuetki za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych.

Wydarzenie uświetniło około 500 Gości z Polski, jak i z całego świata, a wśród nich właściciele dużych i renomowanych firm tak jak: Joanna i Andrzej Wodzyńscy (Tubądzin), Andrzej Wiśniowski (Wiśniowski), Lena i Władysław Grochowscy (Grupa ARCHE), Anna Górecka (RuckZuck), Tadeusz Dorda (Chopin Vodka) i inni.