Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego „Sukcesem Roku 2018”

sukces_roku

W trakcie tegorocznej Galli „Osobowości i Sukcesy Roku 2018” zorganizowanej w należącym do Grupy Arche hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą wręczono statuetki za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych.

Wydarzenie uświetniło około 500 Gości z Polski, jak i z całego świata, a wśród nich właściciele dużych i renomowanych firm tak jak: Joanna i Andrzej Wodzyńscy (Tubądzin), Andrzej Wiśniowski (Wiśniowski), Lena i Władysław Grochowscy (Grupa ARCHE), Anna Górecka (RuckZuck), Tadeusz Dorda (Chopin Vodka) i inni.

To właśnie w trakcie tak podniosłego wydarzenia doceniając ostatni rok działalności Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego, które poprzez swój szybki rozwój wzmocniło swoją pozycję lidera na rynku krajowym, za swoją działalność ukierunkowaną na zapewnienie bezpieczeństwa informacji w obszarach poufności, integralności, dostępności, rozliczalności, autentyczności i niezaprzeczalności organizatorzy wydarzenia uhonorowali CBI statuetką „Sukces Roku 2018”. Jest to nagroda przyznawana firmom, które w minionym roku odniosły największy sukces nie tylko w Polsce , ale i zagranicą.

Jako zespół CBI jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem i wierzymy, że kolejne lata wspólnej pracy wpłyną na dalszy dynamiczny rozwój naszej firmy.