Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego w gronie firm wspierających fundację Rak’n’Roll. Wygraj życie.

22 kwietnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala związana z promocją książki „50 Osobistości Biznesu, Pomagamy.” Publikacja została wydana przez Redakcję Magazynu Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie!

Jak mówi o projekcie Elżbieta Jeznach redaktor naczelna „Książka ta to ukłon w stronę przedsiębiorców i wybitnych przedstawicieli świata biznesu i show-biznesu, którzy na co dzień wyróżniają się determinacją, motywacją i kreatywnością. Celem książki jest zaprezentowanie ich dokonań, historii, ale także zainspirowanie tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem lub szukają swojej drogi”

Jednym z bohaterów publikacji jest Edyta Muda – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego, która opowiada o dotychczasowej działalności CBI, realizowanych celach jak i kolejnych wyzwaniach. Możemy dowiedzieć się o tym co ją motywuje, pasjonuje i inspiruje oraz poznać jej wizje sukcesu i skąd czerpie energię do realizacji nowych pomysłów.

Ta książka to z jednej strony platforma wymiany doświadczeń między biznesem, z drugiej rodzaj promocji oraz sygnał docenienia przedsiębiorstw odnoszących sukcesy – mówi Edyta Muda - Zastosowana w wydawnictwie forma wywiadów sprawia, że może to być przyjemna lektura dla każdego, gdyż opisuje firmy nie przez pryzmat statystyk, ale osobowości tworzących je ludzi.

Cel wydania publikacji jest szczytny! Charytatywną książkę "50 Osobistości Biznesu. Pomagamy” na rzecz Fundacji "Rak'n'Roll". Wygraj Życie! można zakupić online, a cały dochód ze sprzedaży książki trafi właśnie na ręce fundacji Rak’n’Roll.