Praca

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych

Specjalista ds. Bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego poszukuje kreatywnej osoby, z zacięciem w kierunku bezpieczeństwa teleinformatycznego i socjotechnicznego do zespołu wykonującego audyty bezpieczeństwa informacji.
Opis stanowiska
  • Wykonywania testów podatności oraz audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego wg przyjętego przez firmę standardu zdalnie oraz w siedzibie klienta
  • Wykonywanie prac informatycznych z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych w siedzibie klienta
  • Dokumentowanie wykonanych prac
  • Stanowisko samodzielne
Wymagania:
  • praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji,
  • praktyczna wiedza i umiejętność z zakresu działania i konfiguracji sieci komputerowych,
  • znajomość systemów serwerowych Windows oraz Linux,
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych podczas testów penetracyjnych.
  • dyspozycyjność, samodzielność.
  • wysoka kultura osobista.
  • prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (także z możliwością zawarcia na część etatu) lub zlecenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • możliwość poznania standardów zarządzania bezpieczeństwem informacji.
  • profesjonalne szkolenia.
  • telefon, samochód służbowy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Warunki pracy:
  • teren całej Polski
  • dopuszczalna praca: zdalna
CV proszę wysyłać na adres biuro@cbi24.pl
więcej

Wyślij nam
swoje CV

Chcesz dołączyć do zespołu?
Wyślij nam swoje CV.