pobrane (1)

NOWY SERWIS INTERNETOWY

Od kilku miesięcy trwały prace nad nową odsłoną portalu Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego. Strona jest dostępna dla naszych klientów już od lipca. Przygotowana została zgodnie ze współczesnymi standardami witryn internetowych z zachowaniem responsywności, dostosowując swój wygląd do ekranu wyświetlacza.


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy zaprojektować i wdrożyć nowy serwis internetowy, który wzbogacony został o dodatkowe funkcjonalności ułatwiające wysyłanie zapytań oraz możliwość nawiązania kontaktu, w czasie kiedy biuro jest zamknięte. Numer wpisany do formularza szybkiego kontaktu, zostaje przesłany na nasz adres e-mail z prośbą o kontakt. Nasz dział handlowy będzie kontaktował się z każdym przesłanym numerem poprzez poniższy formularz, który dostępny jest na stronie głównej oraz podstronie z informacjami kontaktowymi.indeks


Na naszej nowej stronie zamieściliśmy wszystkie informacje dotyczące pełnionych przez nas usług. Zostały one szczegółowo rozpisane, z odniesieniami do litery prawa, która wskazuje w jakich przypadkach należy przeprowadzić wskazane procedury.
oferta


Na portalu zamieściliśmy również skany uzyskanych certyfikatów.
Przez 5 lat działalności, otrzymaliśmy najważniejsze na rynku zaświadczenia i certyfikaty bezpieczeństwa aby w 100% pełnić usługi dla naszych klientów i dbać również o ich bezpieczeństwo. Każdy z certyfikatów jest dostępny do wglądu na naszym serwisie.
certfikaty


Z związku z rozwojem firmy i jej działalnością w całej Polsce, nasz zespół dynamicznie się rozwija, dlatego też przewidzieliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę dotyczącą aktualnych ofert pracy.
Poprzez zamieszczony poniżej formularz, który dostępny jest w zakładce PRACA, można od ręki przesłać do nas CV na wybrane ogłoszenie.
formularz


Mamy nadzieję, że zamieszczone na naszej stronie informacje dotyczące zakresu bezpieczeństwa informatycznego pomogą Państwu zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy.

pobrane (1)

NOWY SERWIS INTERNETOWY

Od kilku miesięcy trwały prace nad nową odsłoną portalu Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego. Strona jest dostępna dla naszych klientów już od

04.07.2016 Więcej

Archiwum